Terminator 2 (dubbing i śląski lektor)

Arnold Schwarzenegger powraca do swojej kultowej już roli cyborga z przyszłości w jednym z najbardziej udanych sequeli wszechczasów. Od wydarzeń z Terminatora minęło 10 lat. Prawdziwa gehenna Sary Connor dopiero się zaczyna. Życiu jej syna zagraża odesłany w czasie nowy Terminator, który ma tylko jeden cel — wyeliminować młodego Johna Connora — przyszłego przywódcę ludzkiego ruchu oporu przeciw maszynom. Sara i John nie muszą jednak stawiać czoła temu przerażającemu zagrożeniu sami. Ruch oporu zdołał wysłać im sprzymierzeńca — chodzącą maszynę do zabijania z przyszłości. Bitwę o jutro czas zacząć… 

Odrestaurowana wersja filmu z polskim dubbingiem przygotowanym przez Studio Sonido. Casting obsady powierzono Jarosławowi Boberkowi, który również wykreował jedną z postaci. W rolę T-800 wcielił się Szymon Mysłakowski, Sarah Connor przemówiła głosem Moniki Obary, a jej synowi, Johnowi głosu użyczył Jakub Strach. 

W filmie dostępny jest ponadto równie unikatowy śląski lektor, którego głos fantastycznie kontrastuje z futurystycznymi obrazami Terminatora.